هشدار رژیم صهیونیستی به حماس درباره “نزدیک شدن به ایران و حزب الله”

ارتش رژیم صهیونیستی با هشدار به حماس در خصوص نزدیک شدن به ایران و حزب الله، این جنبش را به “مجازات” تهدید کرد.

به گزارش بازخوان، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، آیال زامیر، رئیس فرماندهی جنوبی ارتش رژیم صهیونیستی به جنبش حماس هشدار داد در صورت نزدیک شدن به ایران و حزب الله به شدت با این گروه برخورد خواهند کرد.

زامیر گفت، “بهبود شرایط در غزه به بازگشت اسرائیلی‌ها از جمله دو سرباز ربوده شده بستگی دارد.” از نظر “اسرائیل” این دو نظامی در جنگ اخیر علیه نوار غزه کشته شده‌اند و حماس تنها اجساد آنها را در اختیار دارد ولی حماس تلویحا از اسارت آنها خبر داده و از ارائه اطلاعات بیشتر درباره آنها بدون دستیابی به امتیازاتی از جانب اسرائیل خودداری می‌کند.

 

زامیر در ادامه جنبش حماس را به استفاده از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی برای انجام حملات خود که هر هفته در نزدیکی مرز غزه با اراضی اشغالی رخ می‌دهد و نیز منحرف کردن اذهان فلسطینی‌ها از مشکلاتی که این جنبش دارد، متهم کرد.

رژیم صهیونیستی چند سالی است که نوار غزه را به شدت تحت محاصره قرار داده و زیرساخت‌ها در این منطقه را از بین برده است. این امر بحران‌های بزرگی را در تمامی زمینه‌ها برای ساکنان غزه به وجود آورده است.

سازمان ملل با استناد به قوانین بین المللی خواستار گشایش گذرگاه‌ها، لغو محاصره و ارسال کمک‌های انسانی به نوار غزه شده اما تل‌آویو تمامی قطعنامه‌های بین المللی موجود در این زمینه را زیر پا گذاشت.

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید