واکنش پزشکیان به یک نماینده مجلس / بانک های کشور ورشکسته نیستند، جو را متشنج نکنید

واکنش-پزشکیان-به-یک-نماینده-مجلس-/-بانک-های-کشور-ورشکسته-نیستند،-جو-را-متشنج-نکنید

حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در جلسه علنی امروز(چهارشنبه ۱۴ تیر) قوه مقننه با استناد به ماده ۲۴ آیین نامه داخلی مجلس در تذکری، نسبت به بی مسئولیتی بانک مرکزی در خصوص موسسات مالی و اعتباری دچار مشکل انتقاد کرد.

وی با بیان اینکه موسسات مالی و اعتباری کشور را دچار مشکلات اساسی کرده اند، ادامه داد: نمایندگان روزی ۱۰۰ تا ۲۰۰ پیام و تلفن در مورد حل مشکلات مردم در این خصوص دارند.

عضو کمیسیون اقتصاد ی مجلس تصریح کرد: در شرایطی که نمایندگان تحت فشار هستند، بانک مرکزی اعلام می کند که در خصوص این موسسات مسئولیتی ندارد. سوال ما این است که چرا بانک مرکزی نظارتی بر این موسسات که میلیاردها تومان پول مردم در آنها پس انداز شده بود، نداشته است.

مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده به جلسه روز گذشته برخی نمایندگان با مسئولان دولتی در همین زمینه اشاره کرد و گفت: روز گذشته سوال کنندگان از رئیس جمهور با رئیس کل بانک مرکزی، رئیس دفتر رئیس جمهور و وزیر اقتصاد جلسه ای داشتند و موضوع ذکر شده، بررسی و حل مشکلات ادامه دارد.

وی با بیان اینکه بانک مرکزی نیز اعلام نکرده است که این موضوع به ما مربوط نیست، ادامه داد: جو را متشنج نکنید که بانک های جمهوری اسلامی در حال ورشکستگی هستند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید