وزیر علوم: پیگیری برای رفع مشکل دانشجویان بازداشتی ادامه دارد

وزیر علوم و تحقیقات گفت: مذاکرات لازم با مقامات انتظامی، امنیتی و قضایی بعمل آمده و پیگیریها برای حل مشکل این دانشجویان ادامه دارد.

به گزارش بازخوان و به نقل از انتخاب، وزیر علوم و تحقیقات در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر دستگیری برخی از دانشجویان در ناآرامی های اخیر گفت: مذاکرات لازم با مقامات انتظامی، امنیتی و قضایی بعمل آمده و پیگیریها برای حل مشکل این دانشجویان به طور جدی ادامه دارد.

 دکتر غلامی با اشاره به اینکه مشکل برخی از دانشجویان تاکنون حل شده گفت: در مواردی که اموال تخریب شده گاهی پای شاکی خصوصی در میان است و متاسفانه رسیدگی به کار افرادی که مرتکب جرایم عمومی و مشهود شده اند، کمی زمان بر است.

غلامی افزود: با این همه و با توجه به نزدیکی امتحانات ترم دانشجویان، امیدوارم با رایزنی هایی که درحال انجام هستیم و با مساعدت مقامات انتظامی و قضایی، مشکل باقی مانده دانشجویان نیز بزودی حل شود.

وزیرعلوم با تاکید براینکه همه تلاش خود را برای پیگیری مسایل قضایی دانشجویان و حل مشکل آنها بعمل خواهد آورد گفت: از دانشجویان انتظار این است، همانطور که در مناسبت های مختلف، مطالبات و نظرات به حق خود را با رعایت شأن و جایگاه واقعی دانشجویی بیان کرده اند، خط خود را از اغتشاشگران و افرادی که قصد سوء استفاده از این تجمعات را داشته و دارند جدا کنند.

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید