پراید۱۵۱در چه شرایطی گران می شود؟

پراید۱۵۱در-چه-شرایطی-گران-می-شود؟

مهر نوشت: محسن صالحی‌نیا در خصوص اختصاص ۵ هزار دستگاه تاکسی برقی و هیبریدی به ناوگان حمل و نقل شهری گفت: هنوز این برنامه قطعی نشده است و فعلا برنامه‌ای برای تاکسی‌های هیبریدی نداریم، چرا که زیرساخت‌های لازم برای استفاده از این خودروها فراهم نشده است.

وی در خصوص ورود خودروهای برقی به ناوگان حمل و نقل گفت: آیین نامه خودروهای تمام شارژ یا «لاگ این» به دولت ارائه شده و در مرحله بررسی است و در صورت تصویب در هیئت دولت برنامه‌ریزی‌های لازم انجام خواهد شد.

صالحی نیا ادامه داد: برای تصمیم گیری در خصوص استفاده از این خودروها ابتدا باید سیاست های کلی مانند اعتبار و هزینه و حمایت‌های مالی توسط دولت مشخص شده و بعد از آن روش‌های اجرایی را مشخص خواهیم کرد.

معاون وزیر صنعت،‌معدن و تجارت در خصوص افزایش یک میلیون تومانی قیمت پراید ۱۵۱ گفت: افزایش قیمت هر خودرویی باید مجوزهای لازم از مراجع ذیریط مانند شورای رقابت داشته باشد . اگر موردی هست که بدون این مصوبه خودروساز اقدام به افزایش قیمت کرده است به ما گزارش کنید تا رسیدگی کنیم.

وی تاکید کرد: مدیرفروش سایپا باید توضیحات لازم مانند افزایش هزینه‌های تولید و یا مجوزهای کسب شده برای افزایش قیمت را ارائه دهد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید