پرداخت طلب ۲ هزار مشتری موسسه کاسپین در سیستان و بلوچستان

پرداخت-طلب-2-هزار-مشتری-موسسه-کاسپین-در-سیستان-و-بلوچستان

به گزارش بازخوان به نقل از ایران آنلاین، حجت الاسلام علی موحدی راد اظهار داشت: ۱۴۰ میلیارد ریال در این مدت به سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین در استان پرداخت شده است.

وی افزود: بر اساس دستور بانک مرکزی تاکنون برگشت سپرده های مشتریان موسسه مالی و اعتباری کاسپین در چند مرحله انجام شده است.
وی ادامه داد: در مرحله نخست سپرده مشتریانی با موجودی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، در مرحله دوم مشتریانی با موجودی تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال و هم اکنون نیز به مشتریانی با موجودی تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در حال برگشت است.
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان افزود: همچنین براساس دستور بانک مرکزی ۱۰ درصد از پول مشتریان در موسسه کاسپین باقی می ماند تا این افراد مشتری این موسسه به حساب آیند.
موحدی راد تصریح کرد: الان روزانه ۱۵ میلیارد ریال پول برای پرداخت به مشتریان موسسه مالی و اعتباری کاسپین در اختیار شعبه مرکزی و شهید قلنبر این موسسه در زاهدان قرار می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: تاکنون نشست های متعددی با استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار زاهدان در رابطه با موسسه مالی و اعتباری کاسپین برگزار شده است.
وی بیان کرد: نماینده دادستان در موسسه مالی و اعتباری کاسپین حضور دارد و شکایات مردم را در این رابطه دریافت می کند.
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: بین ۱۰ تا ۱۲ هزار نفر از مردم سیستان و بلوچستان در موسسه مالی و اعتباری کاسپین سپرده دارند.
سیستان و بلوچستان با ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۱۴ نفر جمعیت و ۱۸۷ هزار و ۵۰۲ کیلومتر مربع وسعت پهناورترین استان کشور شناخته می شود که افزون بر ۵۱ درصد جمعیت استان در روستاها و بقیه در شهرها سکونت دارند.
این استان دارای ۱۹ شهرستان است و افزون بر ۱۳۰۰ کیلومتر مرز زمینی با کشورهای افغانستان و پاکستان و ۳۱۰ کیلومتر مرز دریایی در دریای عمان دارد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید