پست‌بانک‌ایران تعامل خوبی با کشورهای اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه دارد

پست‌بانک‌ایران-تعامل-خوبی-با-کشورهای-اتحادیه-پستی-آسیا-و-اقیانوسیه-دارد

به گزارش بازخوان به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران، بشار حسین دبیرکل اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه در کنگره مذکور ضمن تقدیر از میزبانی مجموعه‌های پست و پست‌بانک‌ایران گفت: خدمات مالی از جمله نقاط قوت توسعه منطقه‌ای در آسیا و اقیانوسیه است و اعضای این اتحادیه می‌توانند تا سال ۲۰۲۰ برای ایجاد بازارهای مشترک و تبادل نظر جهت پیشبرد اهداف مدنظر با یکدیگر همکاری کنند.
وی ضمن اشاره به همکاری اعضای این اتحادیه تا سال ۲۰۱۰ برای ایجاد بازارهای مشترک و تبادل نظر جهت پیشبرد اهداف مدنظر با یکدیگر افزود: با توجه به ماهیت و فعالیت پست‌بانک‌ایران در راستای جذب سرمایه‌های سرگردان در مناطق کم‌برخوردار و روستائی این نوع فعالیت باید در کشورهای دیگر با توجه به زیرساخت‌های موجود نیز راه‌اندازی شود که در راستای این مهم تعامل سازنده پست‌بانک‌های ۳۲ کشور حاضر در این اتحادیه لازم و ضروری است. 
همچنین دکتر فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به خبرنگاران اظهارداشت: برگزاری کنگره دوازدهم اتحادیه آسیا و اقیانوسیه (APPU) به میزبانی ایران یکی از دستاوردهای خوب در شرایط فعلی است و تبادل و انتقال حوالجات ارزی، تبادل اطلاعات مالی در پست‌بانک‌‌های دنیا و تسهیل فوری در اعطای حوالجات ارزی با کارمزد کم از جمله عملکردهای تعاملی این بانک با دیگر کشورها است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید