پشت پرده موج ناگهانی انتقادات به رئیس‎جمهور چیست؟/فعال اصلاح‌طلب در گفت و گو با خبرفوری: جریانات خاص به دنبال تخریب هستند

دبیرکل حزب اسلامی کار دلایل تخریب و هجمه‎های وارده به رئیس‎جمهور در روزهای اخیر را تشریح کرد.

حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار در گفت وگو با خبرنگار سیاسی سایت بازخوان درباره افزایش هجمه‎های وارده به رئیس‎جمهور و دولت دوازدهم از سوی جریانات سیاسی مختلف به خصوص در فضای مجازی اظهار کرد: از منظر بنده انتقاداتی که این روزها علیه دولت و شخص رئیس‎جمهور صورت می‎گیرد در حالی که کمتر از شش ماه از عمر دولت دوازدهم گذشته است بدون شک درست نیست.

وی افزود: چطور ممکن است در حالی که از عمر دولت دوازدهم شش ماه می‎گذرد برخی به راحتی انتقادات و صحبت‎هایی را مطرح کنند که به نظر من در این فرصت کوتاه امکان آن وجود ندارد.

دبیرکل حزب اسلامی کار تاکید کرد: بهتر است اجازه دهیم تا کمی از عمر دولت دوازدهم سپری شود سپس درباره رویکردها و راهبردهای صورت گرفته از سوی این دولت اظهارنظرهای لازم را اتخاذ کنیم.

کمالی با بیان اینکه جریانات خاصی به دنبال تخریب روحانی و دولت دوازدهم هستند گفت: از منظر بنده اتخاذ این رویکردها در فضای سیاسی کشور در مقطع فعلی هیچ پایه و اساسی نداشته و تنها سبب می‎شود تا رویکردهای مبتنی بر اختلاف و تفرقه در کشور شکل گیرد.

وی تصریح کرد: بهتر است در مقطع فعلی به جای نقدهای بی‎فایده در جهت همراهی و موفقیت دولت اقدامات لازم از سوی جریانات مختلف صورت گیرد تا همه با هم مسائل موجود در کشور را حل کنیم.

دبیرکل حزب اسلامی کار خاطرنشان کرد: واقعا برای جریانات و چهره‎های سیاسی که این روزها دولت و شخص رئیس‎جمهور را مورد نقدهای غیرمنصفانه قرار می‎دهند باید اظهار تاسف کرد و از آنها پرسید چطور ممکن است در یک مدت کمتر از شش ماه به این نتیجه رسید که دولت و شخص رئیس‌جمهور ناکارآمد بودند از این رو بهتر است رویکرد و نگاه خود را در تحلیل‎‎هایی که ارائه می‎دهند تغییر دهند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید