پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت هفتم تیرماه

پیام-مدیرعامل-بانک-صنعت-و-معدن-به-مناسبت-هفتم-تیرماه

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، در اين پيام آمده است:
انقلاب اسلامي ايران و آرمان هاي والاي الهي و انساني اش از آغاز ، همواره مورد تهاجم دشمنان اين آب و خاك و اين تهاجم در شكل هاي مختلف از تهديد تماميت ارضي، تا ترور و فتنه انگيزي داخلي و تحريم و…رنگ عوض كرده است.
در ٧ تيرماه سال ١٣٦٠ ، زماني كه هنوز بيش از سه سال از عمر اين انقلاب نگذشته بود، ده ها تن از فرزندان رشيد ايران كه در پيشاپيش آن ها چهره تابناك شهيد بهشتي مي درخشيد ، توسط گروهك هاي تروريستي به شهادت رسيدند تا درخت انقلاب اسلامي با خون شهداي عزيز بيش از هر زمان ديگر تنومند و مستحكم تر شود .
دشمنان انقلاب به گمان خود با شهادت اعضاي حزب جمهوري اسلامي و جمعي از ياران نزديك امام (ره ) ، انقلاب اسلامي ايران دچار فروپاشي خواهد شد اما با شهادت هر كدام از ياران انقلاب ما شاهد رشد و شكوفايي انقلاب در ابعاد اجتماعي، سياسي و بويژه اقتصادي بوديم .
امروز نيز بايد بر اين نكته باور قلبي داشته باشيم كه دستيابي به يك نظام مردم سالار با اقتصادي پيشرفته با تبعيت از راه و آرمانهاي شهدا ميسر خواهد بود ، چنانكه پس از گذشت كمتر از ٤ دهه از آن حادثه شوم شاهد شكوفايي آرمان هاي انقلاب و اضمحلال دشمنان آن هستيم و اميد آن مي رود كه اين روند تا دستيابي كشورمان به جايگاه راستينش در سطح جهاني ادامه يابد.
اينجانب ضمن گرامي سالروز شهادت شهداي والامقام هفتم تير، اميدوارم اين بانك بتواند هر روز بيش از پيش با اتخاذ سياست ها و راهبردهاي ثمربخش تر درمسير رشد و شكوفايي صنعت ، اقتصاد و اهداف و آرمان هاي انقلاب اسلامي گام بردارد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید