پیش‌بینی پلیس از افزایش فعالیت باندهای موادمخدر در فضای مجازی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از سوءاستفاده برخی از فروشندگان و قاچاقچیان موادمخدر برای عرضه موادمخدر جدید به خصوص مخدر «گل» در فضای مجازی خبرداد.

به گزارش بازخوان به نقل از تسنیم، سرهنگ محمد بخشنده اظهار کرد: بیشتر از یک سال است که رصد پلیس مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی به صورت تخصصی آغاز شده و ما پایش این فضا و برخورد با مجرمان در فضای مجازی را نیز در دستور کار خود داریم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: پیش بینی ما این است که فعالیت قاچاقچیان، خرده فروشان و عرضه کنندگان این مواد در فضای مجازی افزایش پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر بی میل نیستند که برای تبلیغ و فروش بیشتر این مواد، فعالیت خود در فضای مجازی را بیشتر کنند.

بخشنده با بیان اینکه پلیس در سال جاری چند باند کوچک مرتبط با موادمخدر را در این فضا منهدم کرده است گفت: اطلاعات ما نشان می‌دهد مجرمان مرتبط با مواد مخدر در فضای مجازی بیشتر به دنبال تبلیغ موادجدید هستند و در حال حاضر گزارش‌هایی از فعالیت‌های قاچاقچیان در این فضا در اختیار ما قرار گرفته که قطعاً نتایج برخورد پلیس با متخلفان در این حوزه به زودی به اطلاع مردم خواهد رسید.

 

 
بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید