پیوند شست پا یک کارگر به شست دست! +عکس

پیوند-شست-پا-یک-کارگر-به-شست-دست!-+عکس

انگشت شست پای یک کارگر گاوداری در استرالیا به انگشت شست دست او پیوند زده شده است.

“زک میچل” ۲۰ ساله در یک گاوداری در استرالیا کار می‌کند. سه ماه پیش یک گاو نر در مزرعه‌ای دورافتاده در غرب استرالیا به او حمله کرد و انگشت شست دستش به شدت آسیب دید.

میچل در مورد این حادثه Incident گفت که یک گاو با لگد باعث برخورد دستش به نرده‌ها شد. او قبل از این که تحت عمل پیوند شست پا به انگشت شست دست قرار بگیرد، دو عمل جراحی ناموفق برای اتصال مجدد انگشت شست به دستش داشت.

این عمل پیوند هشت ساعت طول کشید. میچل گفت که همکارانش سعی کردند پس از این حادثه، انگشت شستش را برای پیوند مجدد سالم نگه دارند.

میچل در پی این حادثه به بیمارستانی در “پرت” منتقل شد اما تلاش ها برای حفظ انگشت شست او به نتیجه نرسید.

به رغم آن که او در ابتدا تمایلی به این پیوند نداشته اما سرانجام دو هفته پیش موافقت خود را برای انجام این عمل در بیمارستان سیدنی اعلام کرد.

دکتر شون نیکلین، متخصص جراحی پلاستیک گفته که تعجبی نداشت چرا که پذیرش چنین چیزی نیاز به زمان داشت. به گفته این متخصص، بیماران نمی‌خواهند که به بخش دیگری از بدنشان صدمه بزنند.

میچل باید ۱۲ ماه صبر کند تا بتواند دوباره از این انگشت خود استفاده کند. او قصد دارد تا بار دیگر کارش را در مزرعه از سربگیرد.

بنابر این گزارش، بیمارستان گفته است که پیوند کامل شست پا، پیوندی بی‌سابقه بوده است

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید