کاربر موبایل بانک تجارت برنده یک دستگاه لیفان شد

کاربر-موبایل-بانک-تجارت-برنده-یک-دستگاه-لیفان-شد

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، عصر شنبه دهم تیرماه قرعه کشی جایزه یک دستگاه خودرو لیفان ۶۲۰  در بین چهار میلیون نفر واجد شرایط برگزار شد و در نهایت حسن بهرام نژاد یکی از کاربران موبایل بانک تجارت که شارژ سیم کارت همراه خود را از طریق این ابزار پرداخت انجام می‌دهد به عنوان برنده خوش شانس این جایزه معرفی گردید.

در ابتدای این مراسم جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت عصر دانش افزار به عنوان شرکت پشتیبان موبایل بانک تجارت به معرفی دیگر خدمات این شرکت از جمله تجارت پی و سبزپرداز پرداختند.

گفتنی است، موبایل بانک تجارت به عنوان یکی از ابزارهای پرداخت پیشرو با خدماتی همچون پرداخت قبض، انواع انتقال وجه، تکانک و … در سال‌های اخیر از سوی بانک مرکزی به عنوان موبایل بانک برتر کشور معرفی شده است.

هم میهنان گرامی می توانند آخرین نسخه اپلیکیشن موبایل بانک تجارت را برای سیستمهای عامل اندروید، IOS  و یا ویندوزفون از پایگاه اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir دریافت و نصب کنند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید