کاهش ساعت طرح ترافیک برای اهالی منطقه ۱۲ تهران

کاهش-ساعت-طرح-ترافیک-برای-اهالی-منطقه-12-تهران

به گزارش بازخوان و به نقل از مهر، مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: با تصویب شورای ترافیک تهران ساعت طرح ترافیک برای ساکنان منطقه ۱۲ کاهش یافت.منطقه ۱۲ به عنوان قلب تاریخی تهران یکی از مناطق بااصالت و هویت شهر تهران است که از سال ۹۳ مدیریت شهری تهران توجه جدی ای به این محدوده داشته است.

مازیار حسینی ادامه داد: در طول چند دهه اخیر این منطقه دچار افت و کاهش کیفیت زندگی شده بود؛ این منطقه تاریخی از جمله مناطق شهر تهران است که در سال های اخیر برخلاف سایر مناطق ۲۲گانه پایتخت رشد منفی جمعیتی داشته است.

وی همچنین گفت: یکی از دلایل گریز جمعیت از این منطقه که در بررسی های ما مشخص شد؛ وجود طرح ترافیک بود. در واقع این طرح رفت و آمد مردم و ساکنان این منطقه را سخت کرده است.

او در ادامه اشاره کرد: با توجه به مصوبه شورای ترافیک شهر تهران از این به بعد ساکنان این منطقه می توانند از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح که شروع طرح ترافیک بوده، تا ساعت ۸ صبح یک بار به راحتی از منطقه خارج شوند.در صورت تصویب این طرح در صورتی که ساکنان منطقه در بین ساعات تعیین شده در محدوده طرح ترافیک تردد کنند؛ دوربین های کنترلی برای این افراد تحلف و جریمه ای ثبت نمی کنند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید