کدام ستارگان هالیوودی بهداشت را رعایت نمی کنند؟

کریستین استوارت

کریستین استوارت خودش اعتراف کرده زمان‌هایی که عصبی می‌شود، عرق می‌کند و بدنش بوی بدی به خود می‌گیرد. بدتر اینکه او به بهداشت شخصی خود اهمیت چندانی نمی‌دهد و از دئودورانت و عطرها نیز استفاده نمی‌کند. بنابراین خیلی هم عجیب نیست که او بوی خوشی ندهد.

اما استون

اگر چه تاکنون ستاره‌های دیگر در مورد بوی بد بدن اما استون شکایتی نکرده‌اند اما او خودش اعتراف کرد که بدنش در موقعیت‌های گوناگون بوهای ناخوشایندی، مانند صدف پخته شده، به خود می‌گیرد.

بیانسه

شاید برای شما هم عجیب باشد که این ستاره دنیای موسیقی جزو این لیست باشد. بیانسه به خوبی می‌داند که چگونه ظاهری زیبا داشته باشد اما انگار به بوی بدنش اهمیت چندانی نمی‌دهد. برخی از ستاره‌ها گزارش داده‌اند که دهان او بوی پیاز می‌دهد.

کورتنی کاکس

براساس گفته‌های دیوید آرکوات، همسر قبلی کورتنی کاکس، بدن او بوی رانندگان کامیون را می‌دهد اما گویا کورتنی از آن راضی است.

اسنوکی

اسنوکی از خاک مخصوص مدفوع گربه به عنوان لایه‌بردار پوست صورت استفاده می‌کند، بنابراین تعجبی هم ندارد که هیشه بوی بد دهد.

کامرون دیاز

کامرون دیاز هم جزو ستاره‌هایی است که بوی خوشی نمی‌دهد به این دلیل که او یک لباس را چندین روز می‌پوشد، ۲۰ سال است که از دئودورانت استفاده نمی‌کند و حتی دیده شده که همیشه روی لباس‌هایش لکه‌های غذا است.

جنیفر آنیستون

الک بالدوین جزو یکی از افرادی است که گفته دهن جنیفر آنیستون بوی بدی می‌دهد. ما دلیل قطعی آن را نمی‌دانیم اما می‌توانیم حدس بزنیم که به خاطر مصرف زیاد قهوه است.

جولیا رابرتس

کارکنان و بادیگاردهای جولیا رابرتس اعتراف کرده‌اند که این ستاره بوی خوبی نمی‌دهد، به این علت که او از حمام فراری است. در واقع او دوست دارد که در مصرف آب صرفه‌جویی کند اما این حداقل به صلاح اطرافیانش نیست.

کریستینا آگیلرا

اطرافیان کریستینا آگیلرا گزارش داده‌اند که او از کودکی بوی هات داگ می‌دهد. او حتی آن‌قدر از حمام رفتن خودداری می‌کند که بویی مانند یک توالت عمومی در دبستان دخترانه را می‌دهد.

رابرت پتینسون

رابرت پتینسون خودش گفت «من آنقدر حمام نمی‌روم تا نتوانم دیگر بوی بد تنم را تحمل کنم.»

جانی دپ

اگر چه خود جانی دپ اعتقاد دارد که بهداشت را رعایت می‌کند اما دیگران گفته‌اند که او از حمام بیزار است طوری که هر چند روز یک بار تن‌اش را می‌شوید.

جسیکا سیمپسون

جسیکا سیمپسون به میلیون‌ها طرفدار خود گفته از این‌که دندان‌هایش بعد مسواک برق می‌زنند، احساس بدی دارد، به همین دلیل از مسواک زدن خودداری می‌کند. او از نخ دندان و فلوراید استفاده می‌کند اما مسواک؟ شاید یک بار در هفته!

متیو مک کانهی

۲۰ سال است که متیو مک کانهی از دئودورانت استفاده نکرده است. او گاهی آنقدر بوی بدی می‌دهد که در سال ۲۰۰۸ همکار او، کیت هادسون، یک اسپری برایش خرید. اما او باز هم از زدن آن سر باز زد و گفت: «دیگران عطر طبیعی بدن من را دوست دارم. مرد باید همچین بویی دهد و من از آنچه هستم، راضی‌ام.»

برد پیت

هم‌بازی شدن در فیلم با برد پیت کار ساده‌ای نیست زیرا که او بوی بدی می‌دهد طوری که یک بار یکی از همکارانش گفت برد پیت آنقدر بوی بدی می‌داد که مجبور شدم به او یاد دهم که با دستمال مرطوب هم می‌توان زیر بغلش را پاک کند.»

زک افران

زک افران حتی پس از بازی بسکتبال هم دوش نمی‌گیرد. واقعا آن‌قدر دوش گرفتن کار سختی است؟!

بریتنی اسپیرز

یکی از خدمه‌های بریتنی اسپیرز گفت که از تختخواب او تیکه‌های برگر، کوکی و سیب زمینی سرخ کرده پیدا می‌کند. یکی از بادیگاردهای او نیز اعتراف کرد که گاهی آن‌قدر تن او بو می‌دهد که مجبور است دماغش را بگیرد. او نه دوش می‌گیرد، نه مسواک می‌زند و نه از دئودورانت استفاده می‌کند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید