کدام یک ازسلبریتی‌های زن ایرانی استقلالی اند و کدام یک پرسپولیسی؟

سحر قریشی، پانته آ بهرام، فریبا نادری و پرستو صالحی استقلالی و نفیسه روشن، الناز شاکردوست، مهراوه شریفی نیا و بهنوش بختیاری پرسپولیسی هستند.

 

به گزارش بازخوان، بسیاری از بازبگران و سلبریتی های زن ایرانی فوتبالی هستند و کل کل های آنها قبل از شهرآورد بسیار جالب است.
در زیر به برخی از مهم ترین سلبریتی های استقلای و پرسپولیسی اشاره می کنیم.

بهنوش بختیاری: پرسپولیس
او یکی از پر و پا قرص ترین طرفداران پرسپولیس است و بارها با نشان دادن عدد شش در پستهای اینستاگرام اش برای استقلالی ها کری خوانده است. عکس زیر مربوط به مراسم رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس است که او با نشان دادن عدد شش برای طرفداران استقلال کری میخواند.


فریبا نادری: استقلال
فریبا نادری یکی از سلبریتی های استقلالی است. او پس از شهرآورد ۸۴ و پیروزی استقلال در مقابل پرسپولیس در اینستاگرام خود نوشت: “عمر خوشی هاتون به شیرینیِ بُردِ استقلال همیشگی باشه و زیبا”

الناز شاکردوست: پرسپولیس
الناز شاکر دوست هم یکی از بازیگران زن پرسپولیسی است. این بازیگر سینمایی، پس از پایان یکی از دربی های چند سال گذشته که با نتیجه دو بر یک به نفع پرسپولیس تمام شد، عکسی از نتیجه بازی گذاشت و خوشحالی اش را نشان داد. البته در کامنت پای عکس نوشت : “من ولی پای حرفم هستم تیم فقط تراکتورسازی !تمام”

 

پرستو صالحی: استقلال
شاید پرستو صالحی را بتوان به درستی متعصب ترین سلبریتی زن استقلالی دانست. از گریه اش بعد باخت در مقابل پرسپولیس گرفته تا واکنشهایش پس از پیروزی سال قبل استقلال، همه و همه او را تبدیل به یکی از متعصب ترین و فعال ترین بازیگران زن استقلالی می‌کند.

 

مهراوه شریفی نیا: پرسپولیس
مهراوه شریفی نیا نیز یک پرسپولیسی است. او پس از دیدار با علی پروین، اسطوره پرسپولیسی ها نوشت: ” من یک پرسپولیسی ذوق زده ام”.


سحر قریشی: استقلال
سحر قریشی یک استقلالی تمام عیار است. البته او بعد از یکی از شهرآوردهایی که در آن استقلال شکست خورد، به طرفداران پرسپولیس تبریک گفت.


نفیسه روشن: پرسپولیس
نفیسه روشن هم یک پرسپولیسی دو آتشه است. او معمولا قبل و بعد از شهرآورد تهران با استقلالی ها کل کل می‌کند و کری می‌خواند.

 

پانته آ بهرام: استقلال
پانته آ بهرام، بازیگر خوب سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندان خانم استقلالی است. او پست زیر را پس از شهرآورد ۸۴ و پیروزی استقلال در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

 

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید