کشف پیکر یکی از مفقودشدگان در کانال زیرزمینی خیابان پیروزی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران از پیدا شدن پیکر یکی از مفقودشدگان در کانال زیرزمینی خیابان پیروزی خبر داد.

به گزارش بازخوان به نقل از تسنیم، سید جلال ملکی گفت: این پیکر متعلق به پسر جوان افغانستانی است که حدود ساعت ۱۹ امروز در یک کانال زیرزمینی در خیابان بعثت، حوالی شهرک شاهد پیدا شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران خاطرنشان کرد: تلاش و جست‌وجوی آتش‌نشانان برای یافتن پیکر دومین مفقود شده نیز ادامه دارد.

بر اساس این گزارش شب گذشته حادثه مفقود شدن کارگران در کانالی واقع در خیابان پیروزی، بعداز بزرگراه امام علی (ع) به آتش‌نشانی تهران اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی و عوامل شهرداری در محل حادثه حاضر شدند.

بنابر اطلاعات اولیه، چند کارگر متعلق به یک شرکت پیمانکاری داخل یکی از کانالهای زیرزمینی مشغول کار بودند که به یک‌باره تعدادی از آنها از کانال خارج شده و مدعی شدند که ناگهان حجم زیادی آب در کانال جاری شده، آنها سراسیمه از کانال خارج شدند اما دو نفر از کارگران موفق به خروج از کانال نشدند.

آتش‌نشانان پس از اعلام این حادثه به همراه عوامل شهرداری و کارگران این شرکت پیمانکاری مشغول عملیات شدند، از دریچه‌های مختلف وارد این کانال شده و به جست‌وجو در انشعابات کانال پرداختند.

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید