گاف رسانه آمریکایی برای توجیه دلیل جلوگیری از ورود پزشک ایرانی به خاک آمریکا / یک شبه نظامی وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بود!

گاف-رسانه-آمریکایی-برای-توجیه-دلیل-جلوگیری-از-ورود-پزشک-ایرانی-به-خاک-آمریکا-/-یک-شبه-نظامی-وابسته-به-سپاه-پاسداران-انقلاب-اسلامی-ایران-بود!

 روزنامه آمریکایی ‘نیویورک پست’ در گزارشی درباره اخراج یک پزشک ایرانی از آمریکا نوشت: محسن دهنوی یک شبه نظامی وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بود!

این روزنامه در ادامه گزارش خود با اشاره به اینکه اخراج این پزشک ایرانی ارتباطی به فرمان مهاجرتی ترامپ علیه شش کشور مسلمان نداشت، مدعی شد: محسن دهنوی که ماموران فرودگاه بوستون روز سه‌شنبه از ورود وی و خانواده‌اش به خاک آمریکا جلوگیری کردند، در زمان تحصیل مسئول واحد بسیج دانشگاه شریف بوده است.

این در حالیست که دانشگاه شریف اساسا یک دانشگاه صنعتی است و رشته تحصیلی دهنوی هیچ ارتباطی با این دانشگاه ندارد!

دکتر محسن دهنوی یک پژوهشگر و سرطان‌شناس ایرانی است که برای گذراندن دوره مطالعاتی خود در بیمارستان کودکان بوستون به آمریکا سفر کرده بود اما ماموران فرودگاه بوستون روز سه‌شنبه با وجود داشتن ویزای معتبر از ورود وی و خانواده‌اش به خاک آمریکا جلوگیری کرده و پس از نزدیک به ۳۰ ساعت بازداشت، شب گذشته او را به تهران بازگرداندند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید