گزارش ناآرامی در نجف آباد/ تخریب اماکن عمومی

نماینده مردم نجف‌آباد از تخریب برخی اماکن در تجمع روز گذشته در این شهر خبرداد و گفت: باید مراقب باشیم دشمن خود را در خواسته‌های به حق مردم در اعتراض‌های قانونی شریک نکند.

به گزارش بازخوان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، ابوالفضل ابوترابی درباره اعتراضات روز گذشته در شهرستان نجف‌آباد گفت: مردم نجف آباد به دلیل مشکلات اقتصادی و معیشتی مانند سایر شهرها برای بیان اعتراض خود به خیابانها آمدند اما در میان تجمع کنندگان برخی افراد آشوبگر به شکستن شیشه‌های موسسات و شهرداری پرداختند که خوشبختانه جراحت و آسیب جدی به مردم وارد نشده است .

نماینده مردم نجف آباد در مجلس ادامه داد: باید مراقب باشیم دشمن خود را در خواسته‌های به حق مردم در اعتراض‌های قانونی شریک نکند و نتواند مانند جنگ داخلی که در سوریه به راه انداخت هزینه هنگفتی به مردم وارد کند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی با تاکید بر اینکه مردم باید هوشیار باشند و راه خود را از آشوبگران جدا کنند، اظهار کرد: معترضان نباید با افرادی که به تخریب اموال عمومی و دولتی دست زده‌اند، همراهی کنند و از طرف دیگر مسئولان هم درها را به روی مردم و معترضان باز کنند و سعی کنند به طور مستقیم با مردم و معترضان سخن بگویند تا ناآرامی ها پایان یابد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید