گفت و گوی اختصاصی خبرفوری با عوامل فیلم سینمایی «۵ عصر»: این فیلم شبیه هیچ فیلمی نیست/ مهران مدیری بسیار باهوش است/ ضبط دورهمی از ماه آبان آغاز می شود

گفت-و-گوی-اختصاصی-بازخوان-با-عوامل-فیلم-سینمایی-«5-عصر»:-این-فیلم-شبیه-هیچ-فیلمی-نیست/-مهران-مدیری-بسیار-باهوش-است/-ضبط-دورهمی-از-ماه-آبان-آغاز-می-شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی بازخوان، سیامک انصاری، علی اوجی و علی سرتیپی در پشت صحنه مراسم اکران عمومی فیلم سینمایی ۵ عصر به جزییات ساخت این فیلم اشاره  کردند.

علی سرتپیی مدیرعامل موسسه فیلمیران و توزیع کننده فیلم در پاسخ به سوال خبرنگار بازخوان مبنی بر استقبال مردم از این فیلم گفت: ما امروز در نخستین روز اکران رکورد فروش را می زنیم و پیشبینی می کنیم که استقبال خوبی از این فیلم به عمل آید.

سیامک انصاری بازیگر از استقبال مردم تشکر کرد و درباره حضور خودش در اغلب کارهای مهران مدیری گفت: این سوال را من نباید پاسخ دهم، و خود آقای مدیری باید پاسخ دهند.

سیامک انصاری افزود: اما من با مدیری کار می کنم چون اصول حرفه ای را رعایت می کند.

وی ادامه داد: اینکه من در همه فیلم ها و سریال های مهران مدیری حضور دارم دلیل بر رفاقت ما با هم نیست و قطعا یک علم و حرفه ای گری پشت ان بوده است.

علی اوجی نیز در ادامه اضافه کرد: مهران مدیری بسیار باهوش است. و فیلمی ساخته که شبیه هیچ فیلمی نیست او می خواست تجربه ساخت فیلم سینمایی هم در کارهایش داشته باشد. 

وی در ادامه به ضبط محموعه دورهمی اشاره کرد و افزود: این  مجموعه مجددا بعد از ماه صفر پخش خواهد شد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید