یکی از اولویت ها بهره برداری از خط یک متروی قم در سال ۹۸ است

یکی-از-اولویت-ها-بهره-برداری-از-خط-یک-متروی-قم-در-سال-۹۸-است

حجت‌الاسلام سید محمد آتش‌زر با اشاره به اهتمام جدی شورای شهر چهارم به مسئله تسهیل و روان‌سازی ترافیک و حمل و نقل عمومی در شهر مقدس قم اظهار داشت: بی‌شک در شورای پنجم نیز کماکان یکی از اولویت‌ها همین مسئله است و از همین رو ما به‌شدت در تلاش هستیم که در نهایت تا دو سال آینده خط یک متروی قم مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی افزود: علاوه بر این به‌شدت به دنبال آن هستیم که تا خط دو مترو نیز حداکثر تا چهار سال آینده و تا پایان دوره پنجم شورای شهر قم افتتاح شود تا به این وسیله بخش اعظمی از مشکلات ترافیکی درون‌شهری در قم برطرف شود.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه یکی از برنامه‌های اصلی شورای پنجم قطعا تکمیل و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است گفت: به لطف الهی در سال گذشته و اوایل امسال کار‌های بسیار خوبی در این راستا در قم انجام شد که جا دارد از مسئولان شهری و به‌ویژه شهردار در این باره تشکر و قدردانی کنیم.

وی با بیان این‌که تکمیل و توسعه فضای سبز شهری از دیگر اولویت‌های ما در دوره جدید فعالیت شورای اسلامی شهر قم است افزود: البته در این باره نیز در گذشته پروژه‌های خوبی افتتاح شده و چند پروژه نیز در حال حاضر در دست انجام است.

آتش‌زر با اشاره به ضرورت کامل کردن لوپ‌های داخل شهری گفت: یکی از اولویت‌های جدی ما بهره‌برداری از پروژه خیابان فردوسی تا آخر سال است که ادامه بلوار جمهوری اسلامی تا پردیسان است و به این وسیله تا حدود زیادی، پردیسان از بن‌بستی که در حال حاضر دچار آن است خارج می‌شود.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید