«یک دقیقه و ۱۳ ثانیه» برای زنان کارتون خواب/ نمایشی به روایت پانته‌آبهرام،،سیما تیرانداز ،لادن مستوفی مینا دریس و محمد چرمشیر

«یک-دقیقه-و-13-ثانیه»-برای-زنان-کارتون-خواب/-نمایشی-به-روایت-پانته‌آبهرام،،سیما-تیرانداز-،لادن-مستوفی-مینا-دریس-و-محمد-چرمشیر

شهرام گیل آبادی در گفتگو با بازخوان با اشاره به اینکه نمایشنامه «یک دقیقه و ۱۳ ثانیه» از سوی تیم نویسندگان و در نهایت محمد چرمشیر نوشته شده است،می‌افزاید:این نمایش از یکم مرداد درتماشاخانه ایرانشهر روی صحنه خواهد رفت.

آن طور که او توضیح می‌دهد این نمایش به شکل  تعاملی اجرا خواهد شد تا با کمک مخاطبان بتوان بهتر مشکلات زنان کارتون خواب را مطرح کرد.

گیل آبادی درباره این نمایش خاطرنشان می‌کند:برای مطرح کردن مشکلات زنان کارتون خواب و تاثیرگذاری در این زمینه داستان زندگی ۵۳ زن کارتون خواب بررسی و آسیب های متعددی شناسایی شد،اما در نهایت در این نمایش قصه ۴ نفر از این زنان روایت می‌شود.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران هدف از اجرای این نمایش را ایجاد کمپینی با عنوان  یک دقیقه و ۱۳ ثانیه می‎داند و می‌افزاید:از یکشنبه آینده این کمپین شروع به کار خواهد کرد و با فعالیت‌های هنری سعی می شود تا سوال های لازم در حمایت از زنان کارتون خواب در ذهن مخاطبان ایجاد شد.

به گفته او باید پرسید که اگر  آسیب های اجتماعی سبب می‌شود زنان کشوردستخوش مسائلی مانند اعتیاد وکارتون خوابی شوند در این شرایط فضای فرهنگی کشور باید به چه سمتی حرکت کند.

پیش فروش بلیت‌های نمایش یک دقیقه و ۱۳ ثانیه از یک هفته قبل اجرای نمایش(یکم مرداد) آغاز می شود.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید