یک زن برای جذب لایک در یوتیوب همسرش را به کشتن داد

به گزارش بازخوان وبه نقل از شرق، ماجرا از این قرار بوده است که مونالیزا پرز، ۱۹ ساله کتابی ضخیم را جلوی همسرش قرار داد و در مقابل دوربین و تماشاگران محله به سمت آن شلیک کرد تا ثابت کند که قطر کتاب مانع از عبور گلوله می‌شود. کودک سه ساله این زوج و حدود ۳۰ نفر از همسایه‌ها که برای تماشا جمع شده بودند، کشته شدن آقای روییز را از نزدیک مشاهده کردند. عمه آقای روییز گفته است که آنها می‌خواستند این ویدویو را در یوتیوب منتشر کنند تا کاربران بیشتری را در شبکه‌های اجتماعی به خود جلب کنند. خانم پرز که با دومین کودک خود از آقای روییز باردار است اکنون در زندان به سر می‌برد و با اتهام قتل غیر عمد روبروست. قرار است او چهارشنبه هفته آینده، ۵ ژوییه در دادگاه حاضر شود. خانم پرز به پلیس گفته که او نگرانی خود درباره این اقدام را به همسرش ابراز کرده بود و شلیک گلوله ایده آقای روییز بوده است.

کلودیا روییز در گفتگو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی داخلی به نقل از برادرزاده اش گفت که ما می‌خواهیم تماشاگران بیشتری به خود جذب کنیم. ما می‌خواهیم مشهور شویم اما من به او گفتم این کار را نکن. چرا می‌خواهی از تفنگ استفاده کنی؟ چرا؟
گفتنی است : او گفته آنها عاشق همدیگر بودند. فقط می‌خواستند شیرین‌کاری کنند.

دادستانی دالاس گفته است که کتابی که در این فیلم به کار برده شده یک دائره‎المعارف با جلد سخت و اسلحه نیز یک اسلحه کمری ۵۰ کالیبر بوده است. همچنین گفته می‌شود دو دوربین که وقایع دوشنبه شب را ضبط کرده توسط پلیس توقیف شده است.

گلوله از فاصله ۳۰ سانتیمتری و در حالی شلیک شده که همسایه‌ها در منزل مسکونی این زوج جمع شده بودند. خانم پرز پیش از شلیک اسلحه در صفحه توییتر خود در همان روز نسبت به نتیجه چنین کاری ابراز نگرانی کرده بود.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید