۳ عضو جدید هیئت‌ امنای دانشگاه آزاد انتخاب شدند

۳-عضو-جدید-هیئت‌-امنای-دانشگاه-آزاد-انتخاب-شدند

به گزارش بازخوان به نقل از تسنیم، مهدی گلشنی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ، با تأیید این خبر و با اشاره به دستور کار این هفته جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: انتخاب سه عضو هیئت‌امنای دانشگاه آزاد به‌پیشنهاد رئیس هیئت مؤسس و هیئت‌امنای این دانشگاه در دستور کار جلسه امروز شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار داشت.

وی گفت: در این جلسه و با رأی اکثریت اعضای شورا، آقایان فریدون عزیزی، محمدمهدی طهرانچی و فرهاد رهبر به‌ عنوان سه عضو جدید هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی انتخاب شدند.

طی روزهای گذشته فرهاد رهبر (رئیس سابق دانشگاه تهران)، فریدون عزیزی (عضو فعلی هیئت‌امنای دانشگاه آزاد)، محمدمهدی طهرانچی (رئیس سابق دانشگاه شهید بهشتی)، بهمن یزدی‌صمدی (چهره ماندگار کشاورزی) و سیدمحمود طباطبایی (چهره ماندگار جراحی مغز و اعصاب و رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی آزاد اسلامی) به‌ عنوان ۵ عضو پیشنهادی دانشگاه آزاد برای عضویت در هیئت‌امنای دانشگاه آزاد به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شده بودند.

 براساس بند ۱ ماده ۱۰ اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی، ۳ نفر از اعضای هیئت علمی تمام‌وقت دانشگاه‌ها در مرتبه دانشیاری و یا بالاتر که هیچ‌گونه سمت مدیریتی از جمله عضویت در مجامع و شوراهای دولتی و حکومتی نداشته باشند، با ‌تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به عضویت هیئت‌امنای دانشگاه آزاد در می‌آیند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید