۴ هزار سبد کالا بین مددجویان کاشانی توزیع شد

۴-هزار-سبد-کالا-بین-مددجویان-کاشانی-توزیع-شد

به گزارش بازخوان به نقل از تسنیم، امیرحسین شیخ استرکی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ویژه طرح اکرام در طول ماه رمضان ۳۶ پایگاه در سطح منطقه کاشان برپا شد، اظهار داشت: این پایگاه ها توسط ۶۰ نیرو اداره شد و توانستیم ۲۱۶ حامی جدید در طول ماه رمضان با برپایی این پایگاه ها جذب کنیم.

رئیس کمیته امداد کاشان با بیان اینکه ۲۳۶ یتیم و یا غیر یتیم با استفاده از حامیان جدید جذب شده طرح اکرام دارای حامی شدند، افزود: به موجب این جذب حامی طرح اکرام ۱۸۵ میلیون ریال به صورت نقد و ۲۳۶ میلیون و ۷۶۰ هزار ریال به صورت کالا جذب شده که کل درآمدهای حاصله ۴۴۸ میلیون و ۷۶۰ هزار ریال بوده که به صورت سبدکالا در اختیار مددجویان قرار گرفت.

شیخ استرکی میزان تعهد در طرح اکرام را ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال عنوان کرد و ابراز داشت: در طرح توشه برکت با دو نیرو ۲۸ خیر و حامی در طول ماه رمضان در این طرح مشارکت داشته و ۶۰ سبد کالا نیز در قالب این طرح میان مددجویان توزیع شد و درآمد حاصل از این طرح نیز ۵۱ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال به صورت نقدی و ۴۳ میلیون و ۱۲۰ هزار ریال نیز به صورت کالا جذب شد.

وی با بیان اینکه درآمد حاصل از طرح توشه برکت ۹۴ میلیون و ۸۲۰ هزار ریال است، تصریح کرد: در جهت تامین اطعام مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی کاشان تعداد ۱۱ پایگاه در طول ماه رمضان ایجاد شده و توسط ۲۵ نیرو نیز اداره شد و ۳۷۱۶ خیر و حامی در این طرح مشارکت داشته و ۴۰۱۱ سبد غذایی میان خانوارها توزیع شد.

رئیس کمیته امداد کاشان با بیان اینکه سبدهای توزیعی ویژه اطعام مددجویان کاشانی ۱۲۰۳۶ نفر را شامل شده است، ابراز داشت: ۹ میلیون و ۱۵۱ هزار و ۵۰۰ ریال ویژه اطعام مددجویان هزینه شده در حالی که ۷۱۰ میلیون و ۶۳۳ هزار و ۱۵۰ ریال به صورت نقدی و ۸۷۰ میلیون و ۱۵۴ هزار ریال نیز به صورت کالا جمع شده و در مجموع یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون و ۷۸۷ هزار و ۱۵۰ ریال درآمد بوده است.

شیخ استرکی میزان تعهد در زمینه اطعام مددجویان را ۴۱۵ میلیون ریال عنوان کرد و اذعان داشت: با اجرای طرح محسنین در رمضان ۹۶ تعداد ۲۱۴ حامی جذب شد که با این وجود ۲۲۱ یتیم و غیر یتیم دارای حامی شدند و ۴۵ میلیون و ۷۶۰ هزار ریال به صورت نقدی و ۳۷ میلیون و ۵۶۰ هزار ریال به صورت کالا درآمد داشتیم.

وی میزان درآمد مجموع از طرح محسنین در کاشان را ۸۳ میلیون و ۳۲۰ هزار ریال و میزان تعهد را ۱۶ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال عنوان کرد و گفت: در روز قدس رمضان سال ۱۳۹۶ هفت پایگاه توسط هفت نفر اداره شد که ۳۰۰ هزار ریال هزینه در بر داشت و ۹۰ میلیون و ۲۲۱ هزار و ۶۰۰ ریال جذب شده که به مردم مظلوم یمن و غزه اختصاص می‌یابد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید