۹دی روز همبستگی ملت ایران در حمایت از کیان انقلاب است/اجازه تعرض به خطوط قرمز نظام را به هیچ احدی نمی دهیم

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ۹دی روز همبستگی ملت ایران در حمایت از کیان انقلاب اسلامی و رهبری است.

حجت الاسلام غلامعلي دري نجف آبادي عضو هيئت رئيسه مجلس خبرگان رهبري در گفت و گو با خبرنگار سياسي سايت خبرفوري درباره ضرورت اهميت و پاسداشت حماسه ٩ دي اظهاركرد: نظام جمهوري اسلامي ايران همواره بعد از پيروزي انقلاب اسلامي با دسيسه ها و توطئه هاي بسياري مواجه بوده است اما همت بلند مردم در حمايت از انقلاب و نظام همواره سدي بزرگي در برابر دشمنان بوده رويكردي كه در سال ٨٨ نيز توسط ملت ايران عملياتي و اجرايي شد.

وي تاكيد كرد: در سال ٨٨ عوامل داخلي و خارجي بسياري متاسفانه بعد از برگزاري يك انتخابات باشكوه در جهت ضربه زدن به نظام وارد عمل شدند و در برابر قانون ايستادند و اردوكشي خياباني راه انداختند تا به نظام جمهوري اسلامي ضربه بزنند اما ملت با تبعيت از فرمايش رهبري و علاقه اي كه به نظام و كشور داشتند اجازه ندادند اين هدف شوم محقق شود.

عضو مجمع تشيخص مصلحت نظام تصريح كرد: در عاشوراي سال ٨٨ علي رغم تلاش مقام معظم رهبري براي حفظ آرامش كشور حركات و رويكردهايي در جهت بي حرمتي به مقدسات مردم مسلمان ايران رخ داد كه سبب شد تا مردم در ٩ دي با حضور خودجوش در راهپيمايي سراسري در جهت مقابله با دشمنان دين و نظام خود مستقيما وارد عمل شوند.

نماينده ولي فقيه در استان مركزي اظهار كرد: آنچه از سوي حاميان فتنه در عاشوراي ٨٨ رخ داد و عده اي به مكتب امام حسين تعرض كردند اقدامي غيرقابل قبول بود از اين رو شرايط آن روز بدون شك ايجاب مي كرد كه مردم پاسخ دندان شكني به مخالفان نظام و رهبري بدهند.

دري نجف آبادي خاطرنشان كرد: ۹ دی روز همبستگی ملت ایران در حمایت از کیان انقلاب، رهبری و آرمان های انقلاب است از این رو ضرورت دارد در جهت حفظ و پاسداشت اين روز با همه توان و قدرت خود وارد عمل شويم.

وي تاكيد كرد: ٩دي يادآور مجاهدت ملت ايران در برابر نقشه ها و توطئه هاي دشمنان و دفاع از رهبري و انقلاب است از اين رو غفلت از آن به هيچ وجه جايز نيست چرا که ملت ایران ثابت کردند به هیچ احدی اجازه تخطی و‌ تعرض به خطوط قرمز نظام را نمی دهند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید