۱۹ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند

19-بازیکن-به-اردوی-تیم-ملی-والیبال-دعوت-شدند

تمرینات تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۱ روز شنبه ۱۷ تیر ماه در فدراسیون والیبال آغاز می‌شود و ایگور کولاکوویچ ۱۹ بازیکن را برای حضور در این مرحله از تمرینات دعوت کرد:

 سعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد سال‌افزون، محمدطاهر وادی، امیر غفور، رضا قرا، محمد جواد معنوی‌نژاد، فرهاد نظری‌افشار، مجتبی میرزاجان‌پور، مسعود غلامی، سامان فائزی، مهدی مرندی، مصطفی حیدری، طیب عینی، علی‌اصغر مجرد و امیرحسین اسفندیار ۱۹ بازیکن دعوت شده به اردو هستند.

 

مرحله نهایی مسابقات والیبال انتخابی جهان در قاره آسیا در دو گروه برگزار می‌شود که گروه (A) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و گروه (B) به میزبانی استرالیا رقابت‌های خود را پیگیری خواهند کرد.

رقابت‌های گروه A در اردبیل از ۱۹ تا ۲۳ مردادماه سال ۹۶ با حضور تیم‌های ایران، چین، کره‌جنوبی، قطر و قزاقستان پیگیری خواهد شد که تیم‌های اول و دوم سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی (ایتالیا و بلغارستان) را به دست می‌آورند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید