۹۶درصد کاربران خبرفوری موافق افزایش ۷۰درصدی حقوق بهارستانی ها نیستند

کانال بازخوان موضوع افزایش حقوق نماینده ها را موضوع یک نظرسنجی قرار داده که براساس آن، ۹۶درصد کاربران گفته اند اصلا موافق افزایش حقوق نمایندگان نیستند.

به گزارش سایت بازخوان، موضوع افزایش حقوق نماینده ها امروز جنجال به پا کرد. براساس خبرهای منتشر شده، حقوق نمایندگان مجلس از ۵میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به ۱۰میلیون تومان رسیده و همین امر واکنش های زیادی را به همراه داشته است (جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید).

در همین راستا کانال بازخوان در یک نظرسنجی از کاربران پرسیده، «همزمان با رشد ۳۰۰درصدی عوارض خروج از کشور و شایعه افزایش ۵۰درصدی قیمت بنزین و انتشار خبر حذف ۳۰میلیون یارانه‌بگیر، حقوق نماینده‌های مجلس ۷۰درصد افزایش پیدا کرد. چقدر با افزایش حقوق بهارستانی‌ها موافقید؟»

در پاسخ به این پرسش، از مجموع ۲۲هزار و ۶۱۰ نفر شرکت کننده در این نظرسنجی، به جز ۷۸نفر، بقیه به این گزینه که «اصلا موافق نیستم اینها وکیل مردمند و باید به فکر اقشار کم‌درآمد باشند» رای داده اند.

در این میان ۵۳۸نفر گزینه «مخالفم، اما افزایش حقوق ۲۹۰ نماینده هزینه بالایی برای مردم ایجاد نمی‌کند» را برگزیده و تنها ۴۴۹ نفر رای شان این است که «موافقم، حق نماینده‌هاست که حقوق بالایی بگیرند».

درباره افزایش ناگهان حقوق نماینده های مجلس آن هم در اوج انتشار اخبار گرانی چه فکر می کنید؟ آیا این نوعی حقوق نجومی است یا با توجه به حجم بالای کاری نماینده ها، حق وکلای ملت است؟

اینجا کامنت بگذارید و نظر بدهید.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید